Менеджемент компанії - Директор по виробництву

МАЦАК Валентин Миколайович

уродженець Дунаєвецького району Хмельницької області, все своє життя присвятив будівництву.

У 1978 році закінчив Кам’янець-Подільський будівельний технікум за спеціальністю „Промислове та цивільне будівництво”. В цьому ж році розпочав свою трудову діяльність в колективному підприємстві „Промбуд-2” майстром-будівельником, де пропрацював 23 роки і пройшов шлях будівельника від майстра до виконуючого робіт. За цей час його неодноразово було нагороджено Почесними грамотами.

З 2003 року пов’язав свою трудову діяльність з товариством „Будівельний Альянс”. Тут починає свою роботу Мацак В.М. головним інженером, далі з листопада 2004 року обіймає посаду заступника директора ТОВ „Будівельний Альянс Груп” і у кінці 2007 року переведений на посаду директора з виробництва товариства „Будівельний Альянс Груп”. Валентину Миколайовичу поталанило брати безпосередню участь у створенні підприємтва; вчитись самому, а потім вчити робітників новим професіям; впроваджувати устаткування, інвентар, інструмент для виконання нових технологічних процесів. Так за участі Мацака В.М. застосовується новий прогресивний метод будівництва – лиття будинків методом монолітно-каркасних конструкцій з використанням збірної опалубки відомих фірм. Завдяки якісному проведенню будівельних робіт підприємство ТОВ „Будівельний Альянс Груп” завоювало славу на теренах міста Хмельницького та Хмельницької області. Професіоналізм і натхнену самовіддачу улюбленій справі Мацака В.М. неодноразово відмічало керівництво ТОВ „Будівельного Альянсу” та місцеві органи влади, про що свідчать нагородні грамоти, а саме у серпні 2007 року Валентина Миколайовича нагороджено почесною грамотою Хмельницької міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомі трудові досягнення та з нагоди відзначення професійного свята – Дня будівельника. У серпні 2008 р. нагороджено Почесною грамотою Міністерства регіонального розвитку та будівництва України за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомі трудові досягнення та з нагоди відзначення професійного свята – Дня будівельника.

Валентин Миколайович – це будівельник-трудоголік, знає всі етапи будівництва й цінує улюблену професію. Його головна мета - бажання будувати, творити та прикрашати місто.