Менеджемент компанії - Генеральний директор

Крутилко Іван Лукич

народився 20 квітня 1963 року у мальовничому селі Крижова Горохівського району Волинської області. Ріс у традиційній селянській родині, яка все своє життя працювала біля землі, поважала народні традиції.

Після закінчення будівельного факультету Червоноградського гірничого технікуму у 1985 році навчався в Українському Ордена Дружби Народів інституті інженерів водного господарства (1985-1989 р.) За фахом – інженер-будівельник.

Свої трудовий шлях розпочав інженером в Хмельницькому державному проектному інституті „Діпроцивільпромбуд”. Через два роки став провідним інженером конструктивно-проектної майстерні №1 (КПМ-1), трохи згодом - керівником групи КПМ-1.

В 1994 Хмельницький державний проектний інститут „Діпроцивільпромбуд”, де працював Іван Лукич, зареєстровано як Хмельницьке колективне підприємство – проектний інститут „Цивільпромбуд”. В цьому ж році Іван Лукич призначений заступником директора з виробничих і комерційних питань. З 1998 року працював головним інженером проекту в КПМ-1. З 21 жовтня 2002 року по переведенню з Хмельницького колективного підприємства – проектного інституту „Цивільпромбуд” стає директором товариства з обмеженою відповідальністю „Будівельний Альянс”.

Саме тут в „Будівельному Альянсі” Іван Лукич показав себе як відмінний господарник, умілий організатор будівництва, професіонал з питань проектування і будівництва адміністративних і житлових будинків, офісів, планування грошового обліку та кредитних ресурсів, оплати праці, бухгалтерського обліку. Завдяки особистим діловим якостям, вмінню ведення переговорів, старанності та високому професійному рівню Крутилка І.Л. налагоджено ділові стосунки з різними партнерами як з України , так і з закордону – наприклад, з Польщі, Італії, щодо співпраці по будівництву та проектуванню на території України.

За Хмельницьким регіональним рейтингом популярності „ЛЮДИНА РОКУ-2005” Іван Лукич є переможцем у номінації „Кращий роботодавець року 2006 ”, а також неодноразово нагороджувався грамотами міськвиконкому: за багаторічну, сумлінну та плідну працю, значний внесок в розбудову міста Хмельницького та з нагоди відзначення професійного свята – Дня Будівельника в 2005 році;за сумлінну, плідну працю та з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці в 2006 році. В 2007 році Івана Лукича нагороджено медаллю „За працю і звитягу”.

В червні 2007 року Крутилка Івана Лукича призначено Повноважним представником Будівельної палати України у Хмельницькій області. Метою створення Палати є сприяння розвитку будівельної та пов’язаних з нею галузей народного господарства, їх інтеграції у світову економіку, формуванню сучасної промислової, фінансової, торговельної інфраструктур, створенню сприятливих умов для підприємницької діяльності в сфері будівництва, всебічному розвиткові будівельної індустрії, науково-технічних і торговельних зв’язків між будівельниками України та будівельниками інших країн.

Іван Лукич постійно працює над підвищенням свого професійного рівня шляхом участі у семінарах і конференціях та впроваджує у виробництво нові прогресивні технології, що забезпечують високу прибутковість, рентабельність та стабільний фінансовий стан підприємства. Як керівник, він завжди цінує думку спеціалістів підприємства при вирішенні виробничих питань.