Мікрорайон «Дендропарковий» м. Хмельницький

Місцезнаходження та під'їзні шляхи:

На виїзді з міста Хмельницького по вул. Старокостянтинівське шосе в сторону міст Старокостянтинова - Шепетівки праворуч за Дендрологічним парком «Поділля».

Висновок: Зручний під'їзд. Хороше місце для будівництва житлового мікрорайону.

Карта розміщення

Район:

Розташований на височині. Забудовується південно-західний схил, захищений від міста широкою лісосмугою. Місто Хмельницький знаходиться з підвітряного боку. Поблизу немає промислових об’єктів.

Висновок: ідеальне, з точки зору екології, місце проживання для Вас і Вашої родини.

Право власності на землю і нерухомість:

Земельні ділянки знаходяться у приватній власності. Після будівництва і введення в експлуатацію таунхауса кожен власник отримує документи, що підтверджують його право власності на земельну ділянку та об'єкт нерухомого майна.

Висновок: повна безпека Ваших інвестицій - наш стиль роботи.

Дозвільні документи на будівництво:

Наявність всіх документів, які потрібні для здійснення проектування та будівництва необхідної інфраструктури. Отримано технічні умови на підключення комунікацій. Отримано дозвіл на початок виконання будівельних робіт. Назва мікрорайону «Дендропарковий» з назвою вулиць внесені до відповідної бази даних інформаційної мережі Мін’юсту.

Висновок: всі роботи ведуться в правовому полі.

Комунікації мікрорайону:

Ми можемо повідомити, що мікрорайон «Дендропарковий » - один з небагатьох житлових масивів у місті Хмельницькому, в якому і комунікації і житло будуть побудовані з дотримання всіх будівельних норм. Всі інженерні споруди та комунікації, що забезпечують електропостачання, водопостачання, каналізацію, газопостачання, а також телефон та інтернет, побудовані із сучасних матеріалів з урахуванням досвіду, накопиченого при будівництві мікрорайону «Сонячний» у с. Лісові Гринівці Хмельницького району.

Проїзна частина - шириною 6 м - дозволить роз'їхатися двом зустрічним автомобілям, двосторонні тротуари - шириною 1 м - викладені якісною тротуарною плиткою, наявне вуличне освітлення.

Висновок: якісно влаштовані сучасні комунікації дозволять жителям мікрорайону без додаткових витрат експлуатувати їх протягом десятиліть. Ефективне поєднання максимальної автономності всіх систем життєзабезпечення кожного таунхауса із загальними системами мікрорайону - гарантія економії коштів і зручність в обслуговуванні.

Соціальна і спортивна інфраструктура:

Мабуть, саме соціальну інфраструктуру мікрорайону можна назвати перевагою цього проекту. Нами заплановано будівництво приміщень для служби сервісу та управління мікрорайону.

Здоровий спосіб життя для сучасної людини не тільки питання здоров'я, але і престижу.

Спортивний комплекс включає в себе волейбольний, баскетбольний або футбольний майданчики, тенісний корт (за бажанням), турніки і спортивні тренажери. Для самих маленьких — сучасне мінімістечко з гірок, гойдалок і пісочниць. Мами з візочками, тата з друзями - сусідами зможуть добре провести час, відпочиваючи і спілкуючись в упорядкованих громадських зонах. Якісно заасфальтована дорога всередині містечка підходить для прогулянок на роликах.

Спортивний майданчик не тільки зміцнить здоров'я і скрасить дозвілля ваших дітей, але й дасть їм можливість подружитися.

Висновок: мінімум громіздкої інфраструктури - відсутність зайвих витрат при подальшій експлуатації. Хороші сусіди і здоровий спосіб життя - запорука комфортного проживання та довголіття.

Охоронна система:

Мікрорайон оточений високим парканом, який несе охоронну функцію. В'їзд до мікрорайону облаштовано сучасними автоматичними воротами.

За бажанням власників можлива установка відеоспостереження за всім периметром мікрорайону або індивідуально кожного таунхаусу.

Нове будівництво вул. Шостаковича

Планування типу 1

Планування типу 2

Планування типу 3

Етап будівництва, 3 типу планування

                  

   

Утеплення фасадів

      

Фарбування фасадів

      

Улаштування фундаменту для планування 1 та 2 типу

      

Будівництво 1 та 2 типу планування.

    

  

               

Таунхауси

Вперше, пропонуємо нашим клієнтам унікальну схему вибору площ і планування свого майбутнього житла.

Для задоволення будь-яких Ваших бажань наші фахівці винайшли принцип проектування, який ми назвали «ПРИНЦИП КОНСТРУКТОРА».

Тепер будь-який з Вас, прийшовши до нас, зможе замовити або вибрати з уже розроблених нами варіантів планування саме той, який кращим чином підходить саме Вашій родині.

  • Вам потрібна велика кухня - будь ласка.
  • Ви віддаєте перевагу кухні- їдальні - можна і так. • На першому поверсі потрібен туалет з душовою, а на другому окрема гардеробна з вікном - немає проблем.
  • У Вас різностатеві діти, Вам потрібен окремий кабінет для роботи, Ви давно хотіли санвузол з виходом в спальню і не можете жити без каміна і барної стійки - запросто.

Дві машини в гаражі, лоджія, дитяча побільше, а спальня по-менше — так. Скільки сімей - стільки й варіантів планування. Але при цьому, строго дотримано єдність архітектурного стилю мікрорайону, яке підкреслюється однаковим оформленням фасадів і громадських зон.

Яке сучасне житло можна уявити сьогодні без надійного електро- та газопостачання, без інтернету і телефону? Ось і ми, для того щоб наші клієнти не відчували себе «хуторянами», пропонуємо водопостачання від міського водопроводу і центральну каналізацію.

Окремо хочеться зупинитися на опаленні.

Кого сьогодні здивуєш індивідуальним котлом опалення та ще в приватному будинку? Нікого. Але ми пішли далі, і запроектували опалення таунхауса за допомогою газового котла, продукти згоряння газу якого відводяться у димохідну систему JEREMIAS на дах будинку, а не біля відкритою кватирки в спальню. Димохідна система JEREMIAS робить можливою експлуатацію газових котлів в автономному режимі, незалежному від кількості повітря в приміщенні і одночасно виключає проблеми в роботі котла при щільно закритих вікнах і дверях. Це особливо важливо в тих випадках , коли Ви їдете у відпустку або відрядження. Тепер у Вас в будинку завжди буде чисте повітря і затишна атмосфера.

Жоден сучасний проект сьогодні не обходиться без пильної уваги до проблем енергозбереження. Ось і ми, враховуючи постійно зростаючу вартість енергоносіїв, доклали максимум зусиль у цьому напрямку. Ефективне утеплення зовнішніх стін, високоякісні віконні та дверні системи, сучасні економічні котли і грамотне рішення з облаштування дахів і технічних приміщень, дозволить Вам щомісяця економити значну суму грошей, при цьому перебуваючи в комфортному середовищі .

Майбутні власники таунхаусів - сучасні, активні, забезпечені люди. Саме тому ми хочемо запропонувати Вам нову, цікаву, на наш погляд, схему оплати житла відповідає сучасним реаліям.

Приходьте до нас в офіс і переконаєтеся в цьому. Правилами проживання в мікрорайоні буде категорично заборонено влаштовувати будь-які ремонтні майстерні, пилорами, мийки та інші несумісні з комфортним проживанням процеси.

Висновок: Юридично грамотне об'єднання мешканців в обслуговуючий кооператив зі своїм статутом і правилами, єдина соціальна середа - запорука спокою та добросусідства.

Кожен з Вас неодноразово мав справу з державними чи приватними структурами та їх окремими представниками, які відають за видачу різного роду дозволів, погоджень, затверджують проекти та інші документи, необхідні для початку будівельних робіт та введення в експлуатацію готового житла. Ви знаєте, скільки часу, коштів і найголовніше нервів, коштує вирішення хоча б одного такого питання. Ми готові самостійно вирішити всі ці та інші проблеми.

  

      

   

  

Земельні ділянки зі всією інфраструктурою

Чудовий краєвид

Зручний підїзд
для будівництва

Рівні ділянки, потрібної для вашого будівництва площі

Світло, газ, водопостачання та водовідведення все заведене на ділянку