Нерухомість завжди в ціні

Одна з головних потреб людини – забезпечити себе власним месцем проживання, житлом. Тому ті, хто бажає вигідно інвестувати в нерухомість в першу чергу звертають увагу на житловий сектор. Якщо ви вирішили купити нерухомість в Хмельницькому, то найбільш вигідно вкласти гроші в квартиру в новому будинку, тому що на початковому етапі будівництва нерухомість у новобудові коштує значно менше вже збудованих квартир.

Як об’єкт збереження і примноження капіталу нерухомість має свою інвестиційну привабливість. Сьогодні інвестори найчастіше звертають увагу на комерційну нерухомість: офісні приміщення, магазини, об’єкти сфери послуг, склади, виробничі площі тощо. На ринку нерухомості існує два основні види вкладення коштів: купівля з метою здачі в оренду і з метою перепродажу (переуступки прав).

При зведенні новобудов з комплексом житлових і комерційних приміщень певний відсоток цих приміщень не виводиться на ринок для остаточного продажу, а стає об’єктом для інвесторів. Житло або приміщення може пройти декілька циклів так званих переуступок, перш ніж буде реалізоване остаточно, виключно з метою продати приміщення за ціною вище тієї, за яку воно було придбане.

До вибору комерційної нерухомості для оренди слід підходити дещо інакше, ніж до придбання її з метою перепродажу. Основні критерії, що впливають на успішність будь-якого бізнесу на даній території, – це зручність експлуатації, наявність транспортних шляхів, розвиненість інфраструктури, заселення і перспективи подальшого розвитку району забудови.

Комерційна нерухомість окуповується досить повільно. Наприклад, повернення інвестицій в будівництво торгівельних приміщень складає 2–4 роки, бізнес-центр окуповується за 3–5 років. Але поступове підвищення ділової інвестиційної активності в Хмельницькому стимулює постійне підвищення попиту на комерційну нерухомість. Це в свою чергу провокує збільшення орендних ставок і, як наслідок, зменшує термін повернення інвестицій, що робить площі комерційного призначення больш привабливими для інвесторів.

Житлова і комерційна нерухомість - це товар, який зберігає свої споживчі характеристики за будь-яких умов, незалежно від фінансово-економічної ситуації в країні. У неї висока ліквідність, але на це впливає досить багато чинників: місце розташування, попит, транспортна доступність, інфраструктура тощо.

Інвестиційної привабливості комерційній нерухомості в Хмельницькому додає той факт, що наше місто вирізняється з-поміж інших вигідним розташуванням на перетині трас державного та європейського значення, развиненою інфраструктурою, високим рівнем кваліфікації кадрів, концентрацією населення, зваженою інвестиційною політикою влади.

У Хмельницькому, місті розвиненої ринкової торгівлі, особливо високий попит на житлову та комерційну нерухомість у новобудовах. Найбільш привабливою і прибутковою нерухомістю вважається та, де в одній будівлі розміщені житлові квартири та приміщення під офіс чи магазин.

Інвестиції в нерухомість надійні, передбачувані й приносять стабільний прибуток, так що вкласти гроші в нерухомість - завжди правильне рішення.