Як вибрати та купити квартиру в ще не збудованому будинку.

Отже, ви вирішили — куплю нерухомість у Хмельницькому. Сума на перший внесок зібрана, іпотечний договір в кишені — час вибирати квартиру своєї мрії. Якщо будівництво будинку, в якому ви хочете купити нову квартиру в Хмельницькому, ще не розпочалось або знаходиться на нульовому циклі, то вибирати вам доведеться за малюнками та кресленнями. На відміну від квартир в старому житловому фонді, побачити і помацати свою майбутню нерухомість у новобудові неможливо. Все, що ви можете побачити, — тільки проект на папері.

Тому розумні люди, які бажають купити квартиру в новобудові в Хмельницькому, обирають, насамперед, будівельну компанію з репутацією надійного партнера, яка побудувала не один десяток будинків, вже заселених вдячними мешканцями. Якщо ви вирішили купити квартиру в новому будинку в Хмельницькому, то в досвідченого забудовника, який давно працює на ринку, обов’яково знайдуться проекти квартир різної площі та планування, що відповідають вашим вимогам і максимально продумані для комфортного життя.

Плюси та мінуси вашої майбутньої квартири в новобудові можна оцінити навіть на стадії проекту. На плані квартири можна «прочитати» переваги й недоліки не гірше, ніж при особистому огляді. На перший погляд може здатися, що для неспеціаліста це складно. Насправді кожному до снаги разібратися з метражем кімнат, висотою стелі, розмірами вікон та дверей, матеріалом стін і перекриттів. Якщо якісь деталі проекту незрозумілі – вам завжди допоможуть спеціалісти компанії-забудовника, у якої ви збираєтесь купити нерухомість в новому будинку в Хмельницькому.

Ви вже знаєте, на якому поверсі ви хочете купити нову квартиру в Хмельницькому? Найпроблемніші поверхи будівлі — це перший та останній. Власників квартир на нижніх поверхах, як правило, дратують шум транспорту, перехожі, похмурий краєвид і недобросовісність комунальних служб, відповідальних за прибирання сміття, - сміттєвий контейнер під вікнами нікого не порадує. У квартир під дахом інші проблеми — в основному, це перебої з водою та опаленням, а неякісний настил на даху може призвести до сирості або, ще гірше, протікання стелі. Від наявності технічного поверху між квартирами та дахом залежить мікроклімат у вашій оселі — без нього влітку може бути дуже спекотно, а взимку – холодно. Враховуйте це, вибираючи квартиру на верхньому поверсі.

Якщо ви маєте намір купити квартиру в новому будинку в Хмельницькому, то звертайте увагу на проекти будинків, де в усіх квартирах автономне опалення, а перший поверх відведено для комерційної нерухомості.

Решта поверхів, з другого до передостаннього, належать до так званої "комфортної зони". Тут вибір висоти, на якій буде розташована квартира, залежить від ваших уподобань. На більш високих поверхах — чистіше повітря і менше шуму та пилу з вулиці. На нижніх поверхах може бути приємніший краєвид — зелений двір, а не дахи сусідніх будинків. Якщо в квартирі житимуть діти або літні люди, то нижні поверхи будуть для них зручнішими, коли ламатиметься ліфт.

Обов’язково зверніть увагу на висоту стелі, вказану в кресленнях, - чим нижча висота стелі, тим меншою та тіснішою буде здаватися навіть найбільш простора кімната. Зверніть увагу на санвузол: на сьогодні існує велика кількість сучасних проектів, в яких для ванної кімнати відводиться достатньо площі й більше не доведеться жертвувати умивальником, щоб помістити пральну машину. Навряд чи ви захочете комірчину замість гарної ванної. Сьогодні ви, без сумніву, зможете знайти кращий варіант за ту ж ціну.

Вміння читати проект, безумовно, важливе в процесі вибору нової квартири. Професійно складений план допоможе вам наглядно уявити, як та чи інша частина майбутньої квартири буде виглядати після побудови. Не бійтесь озвучити проектувальникам свої зауваження до проекту вашої майбутньої нерухомості в новобудові - й тоді в результаті отримаєте квартиру своєї мрії.