Новобудова здана в експлуатацію. Що далі?

Купівля квартири в новому будинку - новобудові, в першу чергу супроводжується рядом закономірних питань щодо подальшого обслуговування нового житлового будинку. І тут можливі варіанти.

Комунальні ЖЕКи. Ні для кого не секрет, що якість послуг, що надаються комунальними ЖЕКами - досить низька. Та й не хочуть вони брати на обслуговування нові будинки.

Об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). У даному випадку обирається організаційний комітет з числа активних мешканців будинку, що являє собою інтереси мешканців в комунальних структурах. На жаль, учасники ОСББ не є професіоналами в цьому питанні. Як правило, ОСББ залишається існувати тільки формально, а всі послуги, в тому числі обслуговування ЖЕКом на договірних підставах, - залишаються без зміни.

Власні свої житлово-експлуатаційної організації, створені будівельною компанією. Це організації, які допомагають новоселам пережити проблеми першого етапу введення будинку в експлуатацію і надалі цілком і повністю беруть на себе комунальне обслуговування будинку.

Так, ТОВ «Будівельний Альянс» організував власну житлово-експлуатаційну організацію - приватне підприємство "Будівельний Альянс-Сервіс".

ПП "Будівельний Альянс-Сервіс" є юридичною особою, має самостійний розрахунковий рахунок, статутний фонд, його роботу очолює директор, який призначається засновником.

Основні напрями діяльності:

  • паспортне обслуговування мешканців,
  • виготовлення розрахункових книжок та довідок власникам квартир,
  • забезпечення охорони будівлі,
  • прибирання сходових майданчиків і вивіз сміття,
  • прибирання території навколо будинку;
  • обслуговування систем водопостачання, теплопостачання, водовідведення, каналізації будинку;
  • прибирання підвалів, технічних поверхів і покрівлі,
  • та інше.

При цьому ПП "Будівельний Альянс-Сервіс" пропонує достатній рівень комунальних послуг за тарифами, не вище загальноміських.

І це не все, головне, що у ПП «Будівельна Альянс Сервіс», поряд з ТОВ "Будівельний Альянс" є фахівці, що володіють знаннями про кожен свій житловий будинок. Ми, спільно з фахівцями проектної організації можемо протистояти несанкціонованим переплануванням, переобладнання підвалів, надбудові мансард, і т. д.