• 29.12.17

  Шановні колеги, друзі, партнери!

  Від щирого серця група компаній “Будівельний Альянс” вітає Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

  Зичимо Вам міцного здоров”я, творчих натхнень, здійснення мрій та здійснення Ваших професійних планів, особистих бажань та усіх задумів.

  Нехай Різдво та Новий рік принесуть Вам тільки добробут, благополуччя, родинне тепло та злагоду, шани та любові від рідних та близьких Вам людей, щасливих та яскравих подій у Новому 2018 році.

  Веселих свят!

  Щасливого Різдва! Вдалого Нового року!

 • 20.12.17

  Вітаємо Вас з гарним осіннім днем!

  Нещодавно, ТОВ “Будівельний Альянс Груп”, не чекаючи авансу з міського бюджету, розпочало активно будувати нову чергу водогону від села Чернелівка до міста Хмельницького.

  Новий водогін забезпечить наше місто чистою природною водою!

 • 14.11.17

  ТОВ «Будівельний Альянс Груп” будує новий навчально-виховний комплекс, що передбачає дитячий садок на 215 місць і школу на 480 учнів. З'явиться НВК у мікрорайоні Озерна за адресою: вулиця Залізняка, 32.

  За планами, садочок відчинить двері для дошкільнят у 2018 році, молодша школа – у 2019 році

 • 11.10.17

  Щасливі мешканці вул. Вінницька 1/5!

  Хочемо Вас повідомити, що 10 жовтня 2017 року, о. 17:00, відбудуться загальні збори за адресою: вул. Зарічанська 5/3 Бізнес центр “Альянс”, 6 поверх.

  Основна тема: Обслуговування будинку та подальше комфортне проживання.

 • 28.09.17

  Друзі, чудова новина! Ми отримали сертифікат про закінчення будівництва на вул. Вінницька 1/5! Дякуємо мешканцям, що обрали "Надійного забудовника" ми цінуємо Вашу довіру.

 • 17.08.17

   

  Шановні клієнти!

  Повідомляємо Вам, що завдяки співпраці ТОВ “Будівельний Альянс Груп” з АБ «УКРГАЗБАНК», ви маєте змогу придбати житло в кредит за наступними умовами:

 • 09.08.17

  Група компаній “Будівельний Альянс” сердечно вітає вас з професійним святом – Днем будівельника.

 • 02.08.17

  Будинок готовий до введення в експлуатацію! Очікуємо на декларацію.

  Просимо Вас:

  - завезти газові плити або газові поверхні у Ваші квартири + шланг 1.5м. чорного кольору, плита або поверхня має мати 4 камфорки.

  - пройти інструктаж у газ конторі, за адресою проспект Миру 41. З собою мати: паспорт або нотаріально посвідчену довіреність.

  - звернутись на будівництво, взяти “Оглядовий ордер квартири” у ключника, один екземпляр передати на офіс.

  З повагою, група компаній “Будівельний Альянс”

 • 11.07.17

  В це одне з найбільш значущих релігійних свят християни щорічно вшановують пам'ять святих апостолів Петра і Павла, які зробили вагомий внесок у розвиток християнства. Петро був одним із перших учнів Ісуса Христа, найвідданішим проповідником Євангелія, а також займався зціленням.

  Павло спочатку був противником православ'я. Проте потім він розкаявся, був прощений і став прихильником християнства.

 • 24.06.17

  Шановні друзі, колеги, партнери!

  Група компаній «Будівельний Альянс” щиро вітає вас з визначним державним святом – річницею прийняття Конституції України!

  Дев’ятнадцять років тому, Верховна Рада України від імені Українського народу, прийняла Основний Закон держави. Конституція України закріплює незалежність нашої країни, в якій життя, здоров’я та безпека людини, її честь та гідність є найвищою соціальною цінністю.