Продаж комерційної нерухомості в місті Хмельницькому

Комерційна нерухомість завжди в ціні.

Комерційна нерухомість завжди користувалась і користується великим попитом. Тим більше в нашому місті, адже Хмельницький - торгове місто с достатньо добре розвиненою інфраструктурою. З розвитком бізнесу потрібні все нові та нові приміщення: офіси, магазини, салони краси, ресторани, - а значить, комерційна нерухомість завжди затребувана.

Будівельна компанія "Будівельний Альянс Груп" (БудАльянс) пропонує всім бажаючим купити нерухомість під комерцію в наших новобудовах. Великий вибір об’єктів, приміщення різної площі і планування, зручний під’їзд - все це дозволяє вибрати оптимальне приміщення для Вашого бізнесу.

Вул. Вінницька, 1/3, м. Хмельницький (3 черга)

9-поверховий цегляний будинок

Залишилося 1 нежитлове приміщення!!!

Готуємо до введення в експліатацію!!!!!!!!

 

вул. Степана Бандери, 80, м. Хмельницький (1 черга)

9-поверховий цегляний будинок

Приміщення під комерцію.

Розпочато будівництво. Ведеться продаж нерухомості

 

Здача введення в експлуатацію IV квартал 2026 р. .

Вул. Панаса Мирного, 14, м. Хмельницький (1 черга)

16-поверховий 1-підїздний каркасно-монолітний будинок

Приміщення під комерцію.

Розпочато будівництво. Ведеться продаж нерухомості

 

Здача введення в експлуатацію IІ квартал 2026 р. .

Вул. Вінницька, 1/3, м. Хмельницький (2 черга)

9-поверховий цегляний будинок

Залишився 1 офіс та аптечний кіоск!!!

Продається діючий бізнес в центрі міста!
Продаємо працюючий офісний центр, розташований на другому і третьому поверхах триповерхової будівлі в м. Хмельницькому по вул. Водопровідній, 75 / 1. Будівля здана в експлуатацію в III кварталі 2009р. Всі приміщення передані в оренду і приносять стабільний дохід.

Торговий центр у м. Кам'янець-Подільському

Адреса:м. Кам'янець-Подільський, вул. Івана Франка, 40

Опис об'єкту: Триповерхова будівля, професійно оснащена центральною системою опалення, пожежною сигналізацією, телефонними лініями. Фасад і внутрішні приміщення відремонтовані в 2007р.

Загальна площа: 4938,9 м.кв., прилегла ділянка - 0,9 га

Вартість продажу об'єкта: договірна

Контактна особа: Тетяна +380673812293

Які б кризи нас не потрясали, бізнес в нашому місті буде розвиватися завжди. Про це свідчить кількість охочих придбати нерухомість в Хмельницькому і стабільно зростаючий попит на приміщення під бізнес. В умовах ринку, що розвивається, придбати комерційну нерухомість у Хмельницькому - дуже прибутковий напрямок для вкладення капіталу.

Щороку здаються житлові будинки, мешканцям яких потрібні об'єкти роздрібної торгівлі, кафе і перукарні. Для зручності мешканців, забудовником передбачені вбудовані та прибудовані комерційні приміщення. Вони оснащені всіма базовими комунікаціями і вже сьогодні можуть стати магазином, аптекою або тренажерним залом і приносити прибуток їх власнику.

Тим же, у кого є потреба купити офісне приміщення, в Хмельницькому пропонується вибір з безлічі бізнес-центрів різних цінових категорій, залежно від розташування і престижності. Перевагу краще віддати сучасним офісним будівлям. У цьому випадку у покупця є можливість не тільки придбати офіс, але й зняти з себе турботи про охорону, паркування, ремонт та комунікаціях.

Окремо розташовані об'єкти - відмінний вибір для тих, чия мета придбати комерційне приміщення в Хмельницькому під бізнес у сфері великої торгівлі, логістики, автосервісу або виробництва. Величезна перевага вкладень в об'єкти комерційної нерухомості в тому, що власник завжди може отримувати прибуток, надаючи послуги по здачі їх в оренду.

Компанія ТОВ «Будівельний Альянс Груп», надає можливість придбати комерційну нерухомість без ризиків. Купуючи у нас, ви можете бути впевнені в законності угоди та правильності оформлення документів. Пропоновані нами до продажу комерційні площі задовольнять вимоги будь-якого бізнесу.

 

 

 

 
Корисна інформація по темі: 

Комерційна нерухомість в Хмельницькому завжди затребувана ринком

Хмельницький справедливо вважається містом, привабливим для бізнесу і не в останню чергу завдяки розвиненому ринку комерційної нерухомості, безпосередньо впливаючому на ділову активність. Обсяг торгових, офісних і складських площ зростає з кожним роком. Про високий попит на приміщення для бізнесу свідчать рекламні оголошення "куплю нерухомість в Хмельницькому".

Нерухомість завжди в ціні

Одна з головних потреб людини – забезпечити себе власним месцем проживання, житлом. Тому ті, хто бажає вигідно інвестувати в нерухомість в першу чергу звертають увагу на житловий сектор. Якщо ви вирішили купити нерухомість в Хмельницькому, то найбільш вигідно вкласти гроші в квартиру в новому будинку, тому що на початковому етапі будівництва нерухомість у новобудові коштує значно менше вже збудованих квартир.