Продаж комерційної нерухомості в місті Хмельницькому

Комерційна нерухомість завжди в ціні.

Комерційна нерухомість завжди користувалась і користується великим попитом. Тим більше в нашому місті, адже Хмельницький - торгове місто с достатньо добре розвиненою інфраструктурою. З розвитком бізнесу потрібні все нові та нові приміщення: офіси, магазини, салони краси, ресторани, - а значить, комерційна нерухомість завжди затребувана.

Будівельна компанія "Будівельний Альянс Груп" (БудАльянс) пропонує всім бажаючим купити нерухомість під комерцію в наших новобудовах. Великий вибір об’єктів, приміщення різної площі і планування, зручний під’їзд - все це дозволяє вибрати оптимальне приміщення для Вашого бізнесу.

вул. Панаса Мирного 24

Приміщення під комерцію площею 90,12 м.кв., 103,72 м.кв. nа 187,87 м.кв.

Вул. Панаса Мирного, 14, м. Хмельницький (1 черга)

16-поверховий 1-підїздний каркасно-монолітний будинок

Приміщення під комерцію.

Розпочато будівництво. Ведеться продаж нерухомості

 

Здача введення в експлуатацію IІ квартал 2024 р. .

Вул. Вінницька, 1/3, м. Хмельницький (2 черга)

9-поверховий цегляний будинок

Здача будинку 2 квартал 2021 р.
Залишилося 2 офіси!!!

Вул. Центральна, 33, м. Красилів

9-поверховий однопідїздний цегляний будинок

Введено в експлуатацію
Залишився ОДИН, останній магазин до продажу

Продається діючий бізнес в центрі міста!
Продаємо працюючий офісний центр, розташований на другому і третьому поверхах триповерхової будівлі в м. Хмельницькому по вул. Водопровідній, 75 / 1. Будівля здана в експлуатацію в III кварталі 2009р. Всі приміщення передані в оренду і приносять стабільний дохід.

Торговий центр у м. Кам'янець-Подільському

Адреса:м. Кам'янець-Подільський, вул. Івана Франка, 40

Опис об'єкту: Триповерхова будівля, професійно оснащена центральною системою опалення, пожежною сигналізацією, телефонними лініями. Фасад і внутрішні приміщення відремонтовані в 2007р.

Загальна площа: 4938,9 м.кв., прилегла ділянка - 0,9 га

Вартість продажу об'єкта: договірна

Контактна особа: Володимир +38-050-33-90-107

Які б кризи нас не потрясали, бізнес в нашому місті буде розвиватися завжди. Про це свідчить кількість охочих придбати нерухомість в Хмельницькому і стабільно зростаючий попит на приміщення під бізнес. В умовах ринку, що розвивається, придбати комерційну нерухомість у Хмельницькому - дуже прибутковий напрямок для вкладення капіталу.

Щороку здаються житлові будинки, мешканцям яких потрібні об'єкти роздрібної торгівлі, кафе і перукарні. Для зручності мешканців, забудовником передбачені вбудовані та прибудовані комерційні приміщення. Вони оснащені всіма базовими комунікаціями і вже сьогодні можуть стати магазином, аптекою або тренажерним залом і приносити прибуток їх власнику.

Тим же, у кого є потреба купити офісне приміщення, в Хмельницькому пропонується вибір з безлічі бізнес-центрів різних цінових категорій, залежно від розташування і престижності. Перевагу краще віддати сучасним офісним будівлям. У цьому випадку у покупця є можливість не тільки придбати офіс, але й зняти з себе турботи про охорону, паркування, ремонт та комунікаціях.

Окремо розташовані об'єкти - відмінний вибір для тих, чия мета придбати комерційне приміщення в Хмельницькому під бізнес у сфері великої торгівлі, логістики, автосервісу або виробництва. Величезна перевага вкладень в об'єкти комерційної нерухомості в тому, що власник завжди може отримувати прибуток, надаючи послуги по здачі їх в оренду.

Компанія ТОВ «Будівельний Альянс Груп», надає можливість придбати комерційну нерухомість без ризиків. Купуючи у нас, ви можете бути впевнені в законності угоди та правильності оформлення документів. Пропоновані нами до продажу комерційні площі задовольнять вимоги будь-якого бізнесу.

 

 

 

Корисна інформація по темі: 

Комерційна нерухомість в Хмельницькому завжди затребувана ринком

Хмельницький справедливо вважається містом, привабливим для бізнесу і не в останню чергу завдяки розвиненому ринку комерційної нерухомості, безпосередньо впливаючому на ділову активність. Обсяг торгових, офісних і складських площ зростає з кожним роком. Про високий попит на приміщення для бізнесу свідчать рекламні оголошення "куплю нерухомість в Хмельницькому".

Нерухомість завжди в ціні

Одна з головних потреб людини – забезпечити себе власним месцем проживання, житлом. Тому ті, хто бажає вигідно інвестувати в нерухомість в першу чергу звертають увагу на житловий сектор. Якщо ви вирішили купити нерухомість в Хмельницькому, то найбільш вигідно вкласти гроші в квартиру в новому будинку, тому що на початковому етапі будівництва нерухомість у новобудові коштує значно менше вже збудованих квартир.