Продаж земельних ділянок

Земельна ділянка в Хмельницькому - це вигідні інвестиції в майбутнє. Одним хочеться усамітнитися подалі від гамірного міста, іншим - мати у володінні земельну ділянку під комерційний проект, який приносить доходи. Але купити земельну ділянку - завдання не найпростіше і вимагає від покупця гарної підготовки. Продаж землі в Хмельницькому - одне з ключових напрямків компанії Будівельний Альянс Груп (БудАльянс). Ми пропонуємо до продажу земельні ділянки різного призначення і розташування під житлову та комерційну забудову. Відповідно до ваших потреб ви можете вибрати земельну ділянку в центрі міста або за містом. Купуючи земельну ділянку під забудову у БудАльянсі, ви можете бути впевнені, що процес покупки не буде довгим і не спричинить за собою витрат на комісійні посереднику. Усі ризики будуть ретельно проаналізовані фахівцями, а документи пройдуть всі перевірки і узгодження.

  • Розташування: Котеджне містечко «Сонячний» розташований в 5 км від м.Хмельницького в Старокостянтинівському напрямку. Зручний під'їзд і оптимальна віддаленість від міста (10 хвилин до центру) і доріг загального користування.

    До ділянок підведені всі комунікації: електро-, газо-, центральне водопостачання, каналізація, телефон, інтернет.

    Інфраструктура: цілодобова охорона, дорога з асфальтовим покриттям, зовнішнє освітлення, зливова каналізація, спортивний та дитячий майданчики, адміністративно-торгові приміщення; масив огороджений парканом;

    Мікрорайон «Сонячний» розрахований на 43 будинки з ділянками від 15 до 20 соток. 95% селища вже забудовано. Поспішайте! У продажу залишилося всього 1, ділянка!

    Котеджне містечко «Сонячний» - ідеальне місце проживання для Вас і Вашої родини.

Корисна інформація по темі: 

Купити земельну ділянку сьогодні - вигідно інвестувати в завтра

Останнім часом в середовищі активних і успішних людей стало популярним вибирати місцем постійного проживання заміську нерухомість. Земельна ділянка з власною садибою в приватному володінні закономірно вважається показником статусу і достатку. Тому багато городян хоча б раз у житті планували купити земельну ділянку під Хмельницьким, ближче до природи.

Вибираємо земельну ділянку під комерційний проект

Термін «комерційна земля» з'явився порівняно недавно і означає площі, відведені під будівництво споруд промислового, комерційного та соціального призначення. Найбільш витребувана комерційна нерухомість Хмельницького - з низькими термінами окупності та високою рентабельністю: бізнес центри, автозаправки, торговельні об'єкти, складські приміщення, спортивні та розважальні комплекси.