Розпочато будівництво III секції ЖК «Над Бугом»

Житловий комплекс «Над Бугом», що знаходиться в м.Хмельницькому по вул. Свободи 16/1. Розпочав будівництво 3-ї секції сучасного 16 поверхового будинку.

Вже продано, практично, всі квартири 1-ї та 2-ї секції, ті що залишились, ви можете придбати зі знижкою. Тільки у групи компаній “Будівельний Альянс” діють найвигідніші пропозиції для клієнтів:

  • відтермінування оплати:
  • мінімальний перший внесок - 20%
  • вільне планування квартири:
  • та багато іншого...

Поспішайте придбати квартири 3-ї секції в сучасному комплексі «Над Бугом».

І черга здається в експлуатацію у червні наступного року.

ЖК «Над Бугом», на сьогоднішній день – один із наймасштабніших проектів будівництва високоякісного житла у містах України. Хмельницькому також пощастило потрапити до цієї групи, і в нашому місті наразі будується дійсно сучасне та доступне житло.

Темпи будівництва вражають, а фото-звіти не залишають жодних сумнівів у серйозності намірів Забудовника. Ознайомитися з ними ви можете у нас на сайті.

Група компаній “Будівельний Альянс” черговий раз доводить, що це – серйозна організація, яка будувала, будує і буде будувати у м Хмельницькому та не тільки.

Телефонуйте за номерами (067) 382-58-50, (067) 383-66-47 та дізнайтеся про вигідні пропозиції купівлі квартири, таунхаусів, гаражів, парко-місць або комерційної нерухомості у надійного забудовника!

Центральний офіс групи компаній “Будівельний Альянс” знаходиться за адресою: м. Хмельницький, вул. Зарічанська 5/3 Бізнес Центр “Альянс”

Час роботи: пн-пт — 9:00 - 18:00, субота — 10:00 — 15:00 Доступне, надійне житло для Вас та Вашої родини!