ЖК «Над Бугом»— це стиль життя, що дозволяє відпочивати кожний день

Житловий комплекс «Над Бугом» пропонується до продажу на етапі будівництва. Споруждення першого будинку ЖК буде завершене у другому кварталі 2018 року, 3 секція завершується у 2019 році. Наразі, йде активне будівництво першої та другої черги. До продажу пропонуємо 1,2,3-кімнатні квартири площею від 40,52 до 89,37 м² , а також приміщення комерційного призначення на першому поверсі та місця на прибудинковій парковці.

ЖК «Над Бугом» буде розташований на березі Південного Бугу на розі вулиць Свободи та Зарічанської і виконаний в крайщих архітектурних традиціях із застосуванням сучасних технологій житлового будівництва.

Комплекс складається із трьох однопід’здних будинків висотою в 15 та 16 поверхів. На кожному поверсі 6 квартир, запроектовано пасажирський та грузопасажирський ліфти. Висота поверхів 3 м. Проектом передбачені великі панорамні вікна. Образ архітектурного ансамблю вдало відтворює тенденції сучасного домобудування і дає відчуття солідності та стабільності.

За проектом комплекс поєднує багато кв.м. житлових та комерційних помешкань в єдину систему, оснащену найсучаснішими комунікаціями і має всі переваги елітного житла — близькість до центру, чудовий краєвид, сучасну інженерію, благоустрій та охорону прибудинкової території, каркасно-монолітне будівництво, надійне засклення. Безперебійне електропостачання забезпечуватимуть дві незалежні підстанції. Все це зробить проживання в житловому комплексі комфортним та безпечним.

В останні роки через потенційну небезпеку індивідуального опалення наша будівельна компанія відмовилась від його встановлення в новобудовах и віддала передвагу улаштуванню в новобудовах більш безпечних дахових модульних котелень. Мешканці зможуть на власний розсуд регулювати рівень вікористання тепла. В кожній квартирі — датчик і терморегулятор. Є тепловий лічильник. Самостійно встановлювати батареї опалення мешканцям не доведеться, вони передбачені проектом.

Каркасно-монолітний спосіб будівництва нашого житлового комплексу забезпечує рівномірність усадки будинків без деформації та порушень співвідношення стін та стелі. Висока теплостійкіть конструкціїї збереже тепло в зимові морози і забезпечить мешканцям прохолоду у літню спеку. Розрахунковий термін експлуатації будинку - понад 100 років.

Такий тип будівництва також дає простір для вільного планування квартир за рахунок відсутності тримальних перегородок. Деякі приміщення можна перепланувати на етапі будівництва — об’єднати дві-три квартири, зробити дво- чи трирівневі, а оскільки будинок не газифікований, є можливість зробити житлову кімнату над чи під кухнею. Також можливо влаштувати теплу підлогу, заздалегідь попередивши забудовника до заливки підлогової стяжки. Проектна група забудовника допоможе втілити будь-які дизайнерські рішення, що відповідають бажанням та фантазіям майбутніх власників.

Відстань від будинку до дороги складае 32,5 м. Між будинками комплексу — великий двір, відстань між вікнами близько 62 м, що дає достатньо простору і не змушує мешканців зазирати у вікна сусідів навпроти. У дворі буде влаштовано дитячий ігровий та два спортивних майданчики. Комплекс обладнаний сучасними засобами захисту, Придомова територія закрита, з цілодобовим відеоспостереженням та приміщенням охорони, що гарантує безпечне та спокійне проживання. У двір є два заїзди з вулиць Зарічанської та Свободи. Жвавий рух людей та транспорту навколо комплексу ніяк не зашкодить спокою всередині двору, доступ для сторонніх у який буде обмеженим.

Тих майбутніх мешканців, кого хвилює розташування новобудови близько до Південного Бугу, можемо заспокоїти. Геологічна структура місцевості, на якій споруждується ЖК — вапняки. Перед початком роботи кваліфікованою групою інженерного вишукування проведені всі геодезичні роботи, взяті проби грунтів і на підставі проведених експертиз було зроблено висновок про можливість будівництіва та безпечність багаторічної експлуатації будівлі в майбутньому.

Мешканцям ЖК не доведеться витрачати зайвий час, щоб дістатися до об’єктів інфраструктури, супермаркетів, центру міста. Неподалік розташовані супермаркет «Таврія», ТРЦ Оазис, та будівельний супермаркет «Епіцентр». За 10 хвилин можна дістатися СВ-Клубу з великим фітнес-центром. Поруч школи та дитячі дошкільні заклади, на відстані п’яти хвилин пішки — дитячий Палач творчості.

Житловий комплекс «Над Бугом»— це стиль життя, що дозволяє відпочивати кожний день, насолоджуючитсь панорамним видом на зелену зону вздовж Південного Бугу.