Сервісний підрозділ

Окремим етапом комплексного підходу ТОВ „Будівельний Альянс Груп” у житловому будівництві стало створення 9 червня 2006 року власної житлово-експлуатаційної організації - приватного підприємства „Будівельний Альянс-Сервіс”. Головним завданням якого, як і давно знайомого нам муніципального ЖЕКу, є збереження переданих йому у керування будинків шляхом правильного ведення будинкового господарства й своєчасного здійснення поточного і капітального ремонту будинків, забезпечення безперебійної роботи устаткування і обладнання житлових будинків, збереження домоволодінь у гарному санітарному стані, забезпечення дбайливого відношення мешканців до квартири, і взагалі до будинку, а також поліпшення житло-побутових умов мешканців.

ПП „Будівельний Альянс-Сервіс” є юридичною особою, має самостійний розрахунковий рахунок, статутний фонд, його роботу очолює директор, який призначається засновником. Директор підприємства всю господарську й організаційно-масову роботу здійснює у тісному контакті з мешканцями будинку – проводить збори з власниками квартир, на яких вирішуються нагальні проблеми. Господарські функції підприємство здійснює безпосередньо своїм штатом (слюсарі, сантехніки, електрики, двірники) та за допомогою мережі постачальників комунальних послуг і підрядних організацій (ремонтні організації, підприємства по вивезенню сміття, підприємство по обслуговуванню ліфтів, підприємства по обслуговуванню котелень і т.п.).

З кожним мешканцем обслуговуючого будинку ПП „Будівельний Альянс Сервіс” укладає договір „Про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”. Предметом цього договору є різноманітні послуги, які включають: забезпечення паспортним обслуговуванням, виготовлення розрахункових книжок та довідок власникам квартир, забезпечення охорони будинку, прибирання сходових площадок і вивезення сміття, прибирання території навколо будинку; обслуговування систем водопостачання, теплопостачання, водовідведення, каналізації будинку; прибирання підвалів, технічних поверхів та покрівлі, та інше. Крім того мешканці можуть отримати додаткові послуги шляхом укладання окремих договорів.
Основною перевагою роботи ПП ”Будівельний Альянс-Сервіс”, як складової частини комплексного підходу ТОВ „Будівельний Альянс Груп” до будівельного процесу, є його поінформованість у функціонуванні кожного зданого будинку - роботі устаткування і обладнання, в системі зовнішніх і внутрішніх мереж.
У населення склався досить негативний образ роботи ЖЕКів. Сьогодні ЖЕКи звільняють місце більш мобільним, професійно грамотним організаціям. Покликання ПП ”Будівельний Альянс-Сервіс” полягає в тому, щоб показати всім мешканцям обслуговуваних будинків якісний сервіс. Адже основним показником роботи підприємства є задоволення населення послугами.