Торговий центр у м. Кам'янці-Подільському

Адреса: м. Кам'янець-Подільський, вул. Івана Франка, 40

Опис об'єкту: Триповерхова будівля, професійно оснащена центральною системою опалення, пожежною сигналізацією, телефонними лініями. Фасад і внутрішні приміщення відремонтовані в 2007р.

Загальна площа: 4938,9 м.кв., прилегла ділянка - 0,9 га

Вартість продажу об'єкта: договірна

Контактна особа: Володимир +38-050-33-90-107

 
   

Цокольний поверх.
Загальна площа - 1491,7 м.кв., в т.ч. торговий зал - 1108 м.кв. Цокольний поверх обладнаний вантажний рампою, приміщенням для вантажно- розвантажувальних робіт, вантажним ліфтом, сполученим з 1 і 2 поверхами. Ідеально підходить для магазину будівельних матеріалів, меблевого чи продовольчого супермаркету.

I поверх.
Загальна площа - 1516,5 м.кв., в т.ч. торговий зал - 1021,3 м.кв., склад - 240 м.кв. Перший поверх обладнаний підсобними, складськими та офісними приміщеннями, приміщенням для вантажно-розвантажувальних робіт, вантажним ліфтом, сполученим з цокольним і 2 поверхами. Ідеально підходить для меблевого чи продовольчого супермаркету.

II поверх.
Загальна площа - 1554,7 м.кв., в т.ч. торговий зал - 1941,4 м.кв., склад - 239,2 кв.м Другий поверх обладнаний підсобними, складськими й офісними приміщеннями, приміщенням для вантажно-розвантажувальних робіт, вантажним ліфтом, сполученим з цокольним і 1 поверхами. Ідеально підходить для меблевого чи продовольчого супермаркету, магазину побутової техніки.

Складське приміщення.
Загальна площа - 366,6 м.кв. Являє собою прибудову до основної будівлі з автономних входом.

План-схема поверхів: цокольний

Переглянути збільшену копію схеми

План-схема поверхів: 1 поверх

Переглянути збільшену копію схеми

План-схема поверхів: 2 поверх

Переглянути збільшену копію схеми