Фонд фінансування будівництва

ТОВ „Будівельний Альянс” намагається бути зрозумілим та прогнозованим для своїх клієнтів. Наші умови придбання квартир прості та надійні.

Після впровадження Закону України „Про фінансово-кредитні механізми при будівництві житла та операціях з нерухомістю” забудовник не має права залучати кошти напряму, через укладання інвестиційних договорів. Тепер між громадянином-інвестором і забудовником обов'язково повинен бути посередник, який контролює процес використання коштів інвесторів.

Згідно з цим законом, існує дві законних схеми залучення коштів фізичних та юридичних осіб з метою фінансування житла: створення ФФБ або ФОН. ФФБ може бути двох видів – ФФБ виду „А” та ФФБ виду „Б”. Схема залучення коштів з використанням ФФБ виду „А”(фонд фінансування будівництва) створювалася спеціально для роботи з фізичними особами на первинному ринку житла. ФФБ – це спосіб залучення грошових коштів фізичних осіб для будівництва житла, при якому фінансова установа (банк або фінансова компанія, що має дозвіл і відповідну ліцензію) організує ФФБ: укладає ряд договорів із забудовником (в т.ч. договори страхування будівельно - монтажних робіт, іпотеки об'єкту будівництва, договір на організацію будівництва), відкриває спеціальні рахунки для обліку грошових надходжень на підставі затверджених правил участі у ФФБ, укладає договори з фізичними особами.

Потрібно зазначити основні переваги при роботі через ФФБ:

  • банк, як управитель грошових коштів клієнтів, ретельно перевіряє законність будівництва, а також фінансовий стан забудовника;
  • банк контролює цільове використання залучених забудовником коштів;
  • забудовник має право використовувати кошти виключно на будівництво даного об’єкту;
  • банк не використовує кошти з фонду, а перераховує їх виключно забудовнику і тільки згідно актів виконаних робіт;
  • ризики, які пов'язані з будівельно-монтажними роботами, є застрахованими.

ТОВ „Будівельний Альянс” створює сумісно з банком ФФБ виду „А”, а значить, що бере на себе ризик, пов'язаний з недостатністю залучених в ФФБ коштів на будівництво. В той же час ми як забудовник визначаємо поточну вартість квадратного метра. Якщо залучених коштів не вистачає, ми зобов’язані за власні кошти закінчити будівництво і здати об’єкт вчасно.

ТОВ „Будівельний Альянс” першим в Україні підтримав цю ідею, створивши ФФБ на чолі з Управителем АТ „Укрексімбанк” по будівництву 78-квартирного житлового будинку по Старокостянтинівсому шосе, 26/2, який ще зданий в експлуатацію в 2008 році. Після цього були ФФБ інших об’єктів: житлових будинків по проспекту Миру, 84/2 „а” (зданий в 2009 р.), вул. Водопровідній, 75/2 ( зданий в 2010 р.) , вул. Раскової 2” ( зданий в 2010 р.) ТОВ „Будівельний Альянс” згідно з правилами ФФБ за свої кошти виготовив технічні паспорти та свідоцтва права власності на всі квартири. Вітаємо новоселів!!!

Для будівництва нового будинку по вул. Свободи, 8 „В” також створений ФФБ з АТ „Укрексімбанк”. Для того, щоб створити ФФБ, ми уклали ряд договорів, надали банку - управителю Фонду весь пакет документів, підтверджуючих право виконувати функції замовника будівництва, переконавши цим банк в своєму потенціалі почати та успішно завершити будівництво. Також ведуться переговори по створенню ФФБ житлових будинків по вулиці Панаса Мирного, 18.

Якщо Ви маєте бажання стати власником квартири в новобудовах і хочете ознайомитися з дозвільними документами на будівництво, проектно-кошторисною документацією, з умовами та Правилами ФФБ, будь ласка, приходьте до нашого офісу по вул. Чорновола, 23. Ми Вас поінформуємо з усіх питань щодо будівництва. Будемо раді Вас бачити нашим клієнтом. До речі, з Правилами Фонду, які є публічною пропозицією, Ви можете також ознайомитись і в банках.