Продаж квартир в житловому комплексі Над Каньйоном

Продаж квартир в житловому комплексі Над Каньйоном, що в Кам'янець-Подільському, зосереджений на пропозиції житла і комерційних площ в історичній частині міста. Це історична забудова, яка несе атмосферу старого Кам'янця.

Продаж квартир

Продаж квартир у комплексі Над Каньйоном - продаж відтвореної старовини У місті, де більшість будинків є пам'ятками архітектури, а особливо в історичній його частині, вести будівництво житлового комплексу непросто. Тут слід враховувати атмосферу міста, і щоб не втратити та не спотворити історичну спадщину, слід докласти чимало зусиль. Компанії «БудАльянс» це вдалося, і тепер у неї в продажу є квартири і комерційні площі в житловому комплексі Над Каньйоном. Споруди знаходяться на вулиці Довгій, в історичній частині Старого міста. Це архітектурна стилізація, втілити в життя яку вдалося завдяки сучасним умінням і кропіткій праці, і саме тут у продажу є квартири в житловому комплексі Над Каньоном. Таким чином, залишки садиб заможних жителів міста, зруйнованих під час війни, перетворилися на житловий комплекс Над Каньйоном, де у продажу є квартири і комерційна нерухомість. Архітектор і будівельники не могли обійти жодного вцілілого елемента старовинних будівель, реставруючи старі підвали, фундаменти, комунікації.

Комерційна і житлова нерухомість

Компанія «БудАльянс» продає житлові та комерційні площі в житловому комплексі Над Каньйоном. Це триповерхові цегляні будинки, з вікон яких відкривається панорама Смотрицького каньйону (від того і отримав назву), водоспад, парк, озеро і Новопланівський міст. Індивідуальні котли, лічильники, металопластикові вікна, стяжка підлоги, чистова штукатурка стін у квартирах і можливість установки індивідуального опалення в комерційних приміщеннях - все це в будинках житлового комплексу Над Каньйоном, купити який можна у компанії «БудАльянс».

Детальна інформація.