• 22.05.17

  Житловий комплекс «Над Бугом» пропонується до продажу на етапі будівництва. Споруждення першого будинку ЖК буде завершене у другому кварталі 2018 року, 3 секція завершується у 2019 році. Наразі, йде активне будівництво першої та другої черги. До продажу пропонуємо 1,2,3-кімнатні квартири площею від 40,52 до 89,37 м² , а також приміщення комерційного призначення на першому поверсі та місця на прибудинковій парковці.

 • 17.02.16

  З метою підвищення юридичної грамотності населення хочемо проінформувати мешканців Хмельницької області та міста Хмельницького про те, на що потрібно звернути увагу при виборі квартири у новобудові.

  Пропонуємо ознайомитися з серією публікацій від Асоціації “Регіональне будівництво Хмельниччини” про необхідні документи для початку будівництва, норми ДБН та інші документи, які можуть приховувати недобросовісні забудовники.

 • 08.10.15

  Первинний ринок житла Хмельницького зараз досить насичений, тому зорієнтуватися у всьому різноманітті непросто. Найоптимальніший варіант в рамках Хмельницького - купити таунхаус у мікрорайоні Дендропарковий, зведеному компанією «Будівельний Альянс».

  Таунхауси від компанії «БудАльянс» - оптимальне житло

  Цей комплекс - забудова комфортних таунхаусів недалеко від міста. Серед усіх видів житла таунхауси від компанії «Будівельний Альянс» є оптимальним варіантом. І все тому, що серед інших його відрізняє ряд переваг.

 • 08.10.15

  Продаж квартир в житловому комплексі Над Каньйоном, що в Кам'янець-Подільському, зосереджений на пропозиції житла і комерційних площ в історичній частині міста. Це історична забудова, яка несе атмосферу старого Кам'янця.

 • 20.02.15

  Що таке таунхаус?

  На українському ринку такий вид житла, як таунхаус, з'явився порівняно недавно, хоча Європа і Америка вже багато років тому оцінили зручність проживання в подібних будинках.

  У нас таунхауси набувають популярності не так швидко, як за кордоном. Корінь проблеми швидше за все психологічний: для більшості людей це - незрозуміле, проміжне помешкання між індивідуальним заміським будинком і міською квартирою.

  Як правильно - таунхаус або таунхауз?

 • 14.10.11

  Термін "комерційна нерухомість" застосовується до об'єктів нежитлової нерухомості, які використовуються в комерційних цілях з отриманням прибутку і ділиться на торговельну, офісну, складську, промислову та готельну. Купити в Хмельницькому приміщення для бізнесу або побудувати своїми силами можуть дозволити собі тільки компанії, що займають стійке положення. Початківці ж вважають за краще брати комерційну нерухомість в оренду.

 • 12.10.11

  Хмельницький справедливо вважається містом, привабливим для бізнесу і не в останню чергу завдяки розвиненому ринку комерційної нерухомості, безпосередньо впливаючому на ділову активність. Обсяг торгових, офісних і складських площ зростає з кожним роком. Про високий попит на приміщення для бізнесу свідчать рекламні оголошення "куплю нерухомість в Хмельницькому".

 • 12.10.11

  Реалізація будь-якого будівельного проекту, будь то приватна забудова або капітальне будівництво, вимагає значних фінансових і людських ресурсів, грамотної організації і контролю всього процесу будівництва.

 • 06.10.11

  Незалежно від спадів і підйомів на ринку нерухомості, придбання житла було і є одним з найбільш надійних і економічно виправданих варіантів вкладення грошей для приватної особи. І в той же час це найбільш ризикована операція, що перетворює покупку в подобу лотереї. Спробуємо розібратися, з якими ризиками може зіткнутися покупець, який бажає придбати квартиру в Хмельницькому в новобудові.

 • 29.09.11

  Термін «комерційна земля» з'явився порівняно недавно і означає площі, відведені під будівництво споруд промислового, комерційного та соціального призначення. Найбільш витребувана комерційна нерухомість Хмельницького - з низькими термінами окупності та високою рентабельністю: бізнес центри, автозаправки, торговельні об'єкти, складські приміщення, спортивні та розважальні комплекси.

 • 28.09.11

  Останнім часом в середовищі активних і успішних людей стало популярним вибирати місцем постійного проживання заміську нерухомість. Земельна ділянка з власною садибою в приватному володінні закономірно вважається показником статусу і достатку. Тому багато городян хоча б раз у житті планували купити земельну ділянку під Хмельницьким, ближче до природи.

 • 19.09.11

  Кожен підприємець, починаючи новий бізнес або розширюючи існуючий, рано чи пізно приходить до необхідності орендувати комерційну нерухомість в Хмельницькому. Як правило, у бізнесу, що розвивається немає ні коштів, ні необхідності купувати офіс, склад, торгові і виробничі площі у власність. Комерційна нерухомість коштує дорого і, хоча термін її окупності порівняно невеликий, дуже великий ризик неповернення вкладених коштів.

 • 07.06.11

  Купівля квартири в новому будинку - новобудові, в першу чергу супроводжується рядом закономірних питань щодо подальшого обслуговування нового житлового будинку. І тут можливі варіанти.

  Комунальні ЖЕКи. Ні для кого не секрет, що якість послуг, що надаються комунальними ЖЕКами - досить низька. Та й не хочуть вони брати на обслуговування нові будинки.

 • 28.03.11

  Отже, ви вирішили — куплю нерухомість у Хмельницькому. Сума на перший внесок зібрана, іпотечний договір в кишені — час вибирати квартиру своєї мрії. Якщо будівництво будинку, в якому ви хочете купити нову квартиру в Хмельницькому, ще не розпочалось або знаходиться на нульовому циклі, то вибирати вам доведеться за малюнками та кресленнями. На відміну від квартир в старому житловому фонді, побачити і помацати свою майбутню нерухомість у новобудові неможливо.

 • 28.03.11

  Про те, якою має бути наша майбутня квартира, ми мріємо задовго до покупки. Хочеться комфорту та відчуття «власного дому». І ось ми збираємо гроші, приглядаємося до планування квартир знайомих і родичів, листаємо журнали про інтер’єр, продумуємо кольори стін та варіанти розміщення меблів… І малюємо в уяві картинки на тему: «що я зроблю, коли куплю квартиру в Хмельницькому».

 • 16.12.10

  Одна з головних потреб людини – забезпечити себе власним месцем проживання, житлом. Тому ті, хто бажає вигідно інвестувати в нерухомість в першу чергу звертають увагу на житловий сектор. Якщо ви вирішили купити нерухомість в Хмельницькому, то найбільш вигідно вкласти гроші в квартиру в новому будинку, тому що на початковому етапі будівництва нерухомість у новобудові коштує значно менше вже збудованих квартир.

 • 10.12.10

  Архітектурно-будівельне проектування - важливий і дорогий процес, в якому не буває дрібниць, і від того, наскільки професійно він буде виконаний, залежать безпека і комфорт нової будівлі та ефективність вкладених у неї коштів.

 • 29.11.10

  У склад ТОВ “Будівельний Альянс” входить власна проектна група ПВКП „Буд.- Контур”.

  ПВКП „Буд.-Контур” пропонує проектування багатоповерхових житлових будинків, приватних котеджів, офісів, будівель, нежилих і громадських приміщень різного рівня складності.

 • 29.11.10

  ТОВ „Будівельний Альянс” намагається бути зрозумілим та прогнозованим для своїх клієнтів. Наші умови придбання квартир прості та надійні.

  Після впровадження Закону України „Про фінансово-кредитні механізми при будівництві житла та операціях з нерухомістю” забудовник не має права залучати кошти напряму, через укладання інвестиційних договорів. Тепер між громадянином-інвестором і забудовником обов'язково повинен бути посередник, який контролює процес використання коштів інвесторів.

 • 29.11.10

  Якщо в попередній статті „Чому ми створюємо ФФБ” Ви ознайомилися з механізмом продажу квартир та Вам сподобався наш будинок, то все, що Вам потрібно для того, щоб стати учасником ФФБ – звернутися до нашого офісу, вибрати вподобану з числа вільних у продажу квартиру, отримати офіційний лист про закріплення цієї квартири за Вами. В цьому листі ми також вказуємо споживчі властивості цієї квартири, а також графік подальшої оплати.

 • 26.11.10

  Перед багатьма з нас хоча б раз у житті поставало питання вибору нерухомості як житла для себе і своєї сім'ї, так і як об'єкта інвестування. Купівля нерухомості - важливий крок у житті кожної людини, і до цього питання варто підійти відповідально і обережно. Ми вибираємо між квартирою в новому будинку або старому, порівнюючи вартість квадратних метрів, якість будівлі, умови навколишнього середовища, інфраструктуру і навіть краєвид, що відкривається з вікна. Так що ж ми отримуємо, вирішивши купити квартиру в новобудові?