Порядок придбання квартири в новобудові.

Якщо в попередній статті „Чому ми створюємо ФФБ” Ви ознайомилися з механізмом продажу квартир та Вам сподобався наш будинок, то все, що Вам потрібно для того, щоб стати учасником ФФБ – звернутися до нашого офісу, вибрати вподобану з числа вільних у продажу квартиру, отримати офіційний лист про закріплення цієї квартири за Вами. В цьому листі ми також вказуємо споживчі властивості цієї квартири, а також графік подальшої оплати. З ним Ви звертаєтесь до відділення банку-управителя, при собі необхідно мати паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру, у разі перебування в шлюбі необхідно надати нотаріально засвідчену заяву про згоду іншої подружньої сторони на укладення договору про участь у ФФБ.

Вже у відділенні банку Вам запропонують заповнити заяву про вступ у ФФБ, підписати договір про участь у ФФБ і зробити початковий внесок, розмір якого обумовлений правилами вибраного Вами ФФБ. В основному, це 20% та наступні внески індивідуально до кінця будівництва. Крім того, у разі неможливості розрахунку за квартиру до кінця будівництва, Ви можете оформити іпотечний договір для участі в ФФБ. При цьому в заставу надається лише майнові права на житло, яке будується.

Перед здачею будинку в експлуатацію, до терміну, вказаного в правилах ФФБ, інвестор повинен повністю розрахуватися за вибрану квартиру. Після підписання приймальною комісією акту прийняття будинку в експлуатацію, затвердження його Виконавчою Міською Радою, отримання сертифікату відповідності будинку нормам та стандартам, інвестор оглядає квартиру й тільки після цього підписує акт прийому-передачі. Цей акт, договір про участь у ФФБ, довідку про 100-%-ий розрахунок та паспортні дані інвестора ми передаємо в БТІ, яке за рахунок забудовника оформляє технічні паспорти та свідоцтва на право власності.

Всі наші клієнти цікавляться, хто в подальшому буде обслуговувати будинки, адже в них склався негативний образ роботи комунальних ЖЕКів. Так от, ТОВ „Будівельний Альянс” створив свій ЖЕК, який називається ПП „Будівельний Альянс Сервіс”. Про функції, які він виконує, ви можете дізнатися у відповідному розділі сайту.