Мікрорайон Дендропарковий - сучасні таунхауси для Вашого комфорту

Первинний ринок житла Хмельницького зараз досить насичений, тому зорієнтуватися у всьому різноманітті непросто. Найоптимальніший варіант в рамках Хмельницького - купити таунхаус у мікрорайоні Дендропарковий, зведеному компанією «Будівельний Альянс».

Таунхауси від компанії «БудАльянс» - оптимальне житло

Цей комплекс - забудова комфортних таунхаусів недалеко від міста. Серед усіх видів житла таунхауси від компанії «Будівельний Альянс» є оптимальним варіантом. І все тому, що серед інших його відрізняє ряд переваг.

Розташування мікрорайону Дендропарковий за містом на виїзді в бік Старокостянтинова робить його максимально наближеним і зручним. Від самого міста мікрорайон таунхаусів компанії «БудАльянс» відрізаний лісосмугою і поруч немає промислових об'єктів. Всі роботи проводяться в рамках закону, тому кожен власник, що купив таунхаус, отримує державний акт на право приватної власності на землю і нерухомість.

Але головна перевага, яку не знайдеш в багатоповерхівці - фахівці компанії ввели новітній принцип планування - так званий принцип конструктора. Замовник, який бажає придбати таунхаус у Хмельницькому, наряду з архітектором може планувати своє житло, а не купувати той стандарт, який йому пропонують. Це можливість самому взяти участь у створенні свого будинку під наглядом фахівців - вони порадять, як краще спланувати житло. Тут можна врахувати свої пріоритети і необхідності, будь то санвузол з виходом в спальню, наявність гардеробної або каміна.

Купити таунхаус у Хмельницькому = стати власником якісного житла

На відміну від котеджів за містом, де комунікації часто застарілі, в мікрорайоні Дендропарковий такі прорахунки виключені. А крім того тут в наявність - дитячі та спортивні майданчики, цілодобова охорона і навіть рішення фахівцями компанії всіх питань з документами при покупці таунхауса у Хмельницькому.

Мікрорайон Дендропарковий пропонує абсолютно якісне та надійне житло: клієнтові пропонують тільки кращі таунхауси в Хмельницькому, починаючи від якості будівельних матеріалів і закінчуючи якістю доріг. Це імідж компанії, а на іміджі не заощаджують.

Тому кращим ходом буде покупка таунхауса саме в мікрорайоні Дендропарковий.