Купити земельну ділянку сьогодні - вигідно інвестувати в завтра

Останнім часом в середовищі активних і успішних людей стало популярним вибирати місцем постійного проживання заміську нерухомість. Земельна ділянка з власною садибою в приватному володінні закономірно вважається показником статусу і достатку. Тому багато городян хоча б раз у житті планували купити земельну ділянку під Хмельницьким, ближче до природи. Навіть ті, хто не має наміру змінювати міського життя, прицінюються до земельних ділянок у дачних селищах, адже де, як не у власному заміському будинку або на дачі найкраще провести вихідні, відпочити, зібрати рідних і друзів на шашлики.

Зростаючий попит на земельні ділянки не пройшов повз увагу забудовників. Навколо нашого міста за лічені роки виросли житлові комплекси котеджної забудови, реалізовані за сучасними проектами. Так що зараз вже не потрібно відмовляти собі в благах цивілізації заради життя за містом. Всім, кому хочеться жити подалі від міста і не жертвувати при цьому якістю життя, досить купити біля Хмельницького земельну ділянку під забудову в селищі з підведеними комунікаціями - постійним електро-та газопостачанням, водопроводом, каналізацією, телефонним зв'язком та інтернетом і в межах зручної віддаленості від міста.

Незважаючи на порівняно невисоку вартість земельної ділянки без будівель, нескладну процедуру придбання і вельми широкий вибір пропозицій, до покупки варто поставитися з усім розсудливістю і обережністю. Спокуса повестися на пропозицію купити земельну ділянку під житлову забудову в мальовничому місці за мінімальні гроші, може привести до того, що ви опинитеся за багато кілометрів від міста, без можливості отримати термінову медичну допомогу і придбати товари першої необхідності.

Сьогодні жоден відповідальний забудовник не проектує котеджні селища без інфраструктури. Наявність охорони, вуличного освітлення, асфальтових доріг, дитячих майданчиків, цілодобового магазину та аптеки, підвищує не тільки якість життя мешканців, але й інвестиційну привабливість земельних ділянок у цьому селищі при наступних продажах. Такі елементи інфраструктури, як медпункт, об'єкти сфери послуг і спорту можна вважати бонусними.

На який би відстані від міста не розташовувалася земельна ділянка під забудову, власник завжди зможе витягти з нього вигоду. Якщо грамотно вибирати місце розташування ділянки, проект будинку, надійного забудовника і враховувати зростання цін на землю, то в майбутньому земельну ділянку можна буде реалізувати на набагато вигідніших умовах, ніж вона була придбана.