Менеджемент компанії - Заступник директора

ЛОМАКО Василь Васильович

народився 2 лютого 1954 року. Свій трудовий шлях розпочав шофером на Сільгосптехніці з лютого 1972 року. Потім служив в лавах Радянської армії.

У 1974 році зарахований студентом Сільськогосподарської академії по спеціальності інженер-електрик. Після закінчення академії в 1979 році Василь Васильович прийнятий на посаду інженера-електрика в Хмельницьку обласну міжколгоспну спеціалізовану насіннєву станцію.

У жовтні 1982 року переведений на посаду старшого інженера відділу головного енергетика об’єднання „Хмельницькводоканал”. Там молодого ініціативного спеціаліста помітили і через два роки перевели на посаду начальника електротехнічного цеха.

У 1989 році – заступник головного інженера об’єднання „Хмельницькводоканал”. На цій посаді він працює десять років і в березні 1998 року переведений на посаду головного інженера, а в січні 2004 року – на посаду технічного директора об’єднання „Хмельницькводоканал”.

Василь Васильович обіймає посаду технічного директора до лютого 2007 року. У цей час отримує пропозицію працювати в будівельній компанії ТОВ „Будівельний Альянс”.

З 06 лютого 2007 року прийнятий на посаду начальника дільниці з будівництва інженерних мереж в ТОВ „Будівельний Альянс”. У грудні цього ж року переведений на посаду заступника генерального директора з сантехнічних та електромонтажних робіт.
За свій довгий трудовий шлях Ломако Василь Васильович неодноразово нагороджувався Почесними Грамотами та грошовими преміями.

Василя Васильовича Ломаку завжди поважали в колективі за активність, ініціативність, сумлінне ставлення до роботи. І в колективі товариства він проявив себе людиною відданою своїй справі, за короткий час роботи завоював повагу всіх працівників, і користується заслуженим авторитетом професіонала своєї справи.